Azercay Černý čaj Buket 50g

89 Kč
Skladem

Čaj Buket je pěstován v oblasti Masalli v Ázerbájdžánu...

Kategorie: Černý čaj

Černý čaj BUKET

 

O produktu

Čaj Buket je pěstován v oblasti Masalli v Ázerbájdžánu. Východně od Masalli omývá břehy Kaspické moře a západní strana je lemována pohořím, které je přirozenou hranicí mezi Ázerbájdžánem a Íránem. Mimo to, že oblast je ideální k pěstování čaje, nachází se zde mnoho přírodních parků a rezervací.

Lahodná chuť Ázerbájdžánského originálu, po mnoho let shromažďovala tamní obyvatele kolem stolu a i díky tomu se stal legendou. Především díky informaci o jeho pěstování a přípravě, která byla sdílena  z generace na generaci nikdy nebyl zapomenut. Buket čaj, bude pro Vás díky jedinečné chuti a vůni poskytne nezapomenutelný zážitek, který si budete chtít zopakovat znovu a znovu.

Složení produktu

Tento čaj je směsí velkých listových a dokonale zkroucených oranžových čajů Pekoe (OPA). Čaj se připravuje z extra dlouhých, dokonale zkroucených listů zeleného čaje za dodržení unikátního postupu. Chuť čaje je lahodná, barva je jasně zlatožlutá.

Způsob přípravy

Použijte čerstvou vodu. Nesmí se vařit déle než 10 sekund, aby nedošlo ke ztrátě kyslíku při vaření. Vařená voda by se neměla opakovaně používat. Vždy je lepší použít čerstvou vodu k dosažení lahodné chuti čaje. Doporučujeme používat porcelánovou konvici namísto kovové čajové konvice. Dvě čajové lžičky suchého listového čaje se přidávají do 200 ml čerstvě vařené vody a nezapomeňte zavřít víko konvice. Pro maximální efekt můžete přikrýt konvici ručníkem. Čaj vyluhujeme 7 - 8 minut. Poté již vychutnáváte lahodný čaj Buket.

Po otevření krabičky by měl být čaj uložen v suchém a v hermeticky uzavřeném obalu.

Balení

50g čaje Buket ve 25 sáčcích

 

© cajsnu.cz