Doprava zdarma

Azercay Černý čaj Buket 500g

535 Kč
Skladem

Čaj zvaný Buket je speciálně připravený dle Ázerbájdžánských zvyklostí. Lahodná chuť Ázerbájdžánského originálu, po mnoho let shromažďovala tamní obyvatele kolem stolu a i díky tomu se stal legendou.

Kategorie: Černý čaj

Černý čaj BUKET

O produktu

Čaj zvaný Buket je speciálně připravený dle Ázerbájdžánských zvyklostí. Lahodná chuť Ázerbájdžánského originálu, po mnoho let shromažďovala tamní obyvatele kolem stolu a i díky tomu se stal legendou. Především díky informaci o jeho pěstování a přípravě, která byla sdílena  z generace na generaci nikdy nebyl zapomenut. Buket čaj, bude pro Vás díky jedinečné chuti a vůni poskytne nezapomenutelný zážitek, který si budete chtít zopakovat znovu a znovu.

Složení produktu

Tento produkt je směs velkých listových, dlouhých zkroucených oranžových čajů Pekoe (OPA). Čaj byl speciálně pěstován a sbírán z prodloužených, dokonale zkroucených listů zeleného čaje pomocí speciálnímu postupu. Chuť čaje je lahodná, barva je jasně zlatožlutá.

Způsob přípravy

Použijte čerstvou vodu. Nesmí se vařit déle než 10 sekund, aby nedošlo ke ztrátě kyslíku při vaření. Vařená voda by se neměla opakovaně používat. Vždy je lepší použít čerstvou vodu k dosažení lahodné chuti čaje. Doporučujeme používat porcelánovou konvici namísto kovové čajové konvice. Dvě čajové lžičky suchého listového čaje se přidávají do 200 ml čerstvě vařené vody a nezapomeňte zavřít víko konvice. Pro maximální efekt můžete přikrýt konvici ručníkem. Čaj luhujeme 7 - 8 minut. Poté již vychutnáváte lahodný Buketový čaj.

Po otevření krabičky by měl být čaj uložen v suchém a v hermeticky uzavřeném obalu.

Balení

500g sypaného čaje Buket

Výhodné balení

 

© cajsnu.cz