Akce Tip

Azercay Příběhy východu 100g

Neohodnoceno
249 Kč
Skladem (3 ks)

Jedním z hlavních a podstatných prvků čajové kultury je v Ázerbájdžánu sklenička ve tvaru hrušky.

Kategorie: Dárkové balení

O produktu

“Azercay“ Armudu xalca - Jeden z hlavních a důležitých prvků ázerbájdžánské čajové kultury je sklenka Armudu. Sklenka Armudu je ve tvaru hrušky. Takový tradiční tvar sklenky má schopnost udržovat ideální teplotu čaje co nejdéle. Vzor koberce na sklenici symbolizuje naši starou kulturu.

 

Složení produktu

"Azerchay" Armudu Carpet - Obsahuje směs černého čaje nejvyšší kvality a tymiánu. Čaj je vyroben z podlouhlých, dokonale zkroucených listů zeleného čaje s použitím speciálních technologií. Chuť čaje jemně dráždí chuťové pohárky a má jemnou vůni tymiánu, barva čajových lístků je fialová.

 

Způsob přípravy

Použijte čerstvou vodu. Nesmí se vařit déle než 10 sekund, aby nedošlo ke ztrátě kyslíku při vaření. Vařená voda by se neměla opakovaně používat. Vždy je lepší použít čerstvou vodu k dosažení lahodné chuti čaje. Doporučujeme používat porcelánovou konvici namísto kovové čajové konvice. Dvě čajové lžičky suchého listového čaje se přidávají do 200 ml čerstvě vařené vody a nezapomeňte zavřít víko konvice. Pro maximální efekt můžete přikrýt konvici ručníkem. Čaj vyluhujeme 7 - 8 minut. Poté již vychutnáváte lahodný čaj.

Po otevření krabičky by měl být čaj uložen v suchém a v hermeticky uzavřeném obalu.

 

Sortiment

“Azercay“ Armudu xalca v plechovém balení v 100 g.

 

© cajsnu.cz